Neste World RX of Latvia
Neste World RX of Latvia
World RX FIA

SŪLBERGS UN KRISTOFEŠONS ATKLĀJ 2017. GADA AUTO DIZAINU

Otrdien, 21. martā, PSRX Volkswagen World RX Sweden komanda atklāja savas 2017. gada automašīnas dizainu. Komandu šogad pārstāvēs Peters Sūlbergs un Jūhans Kristofešons.

Automašīnas, ar kurām Sūlbergs un Kristofešons brauks FIA pasaules rallijkrosa čempionātā tiek būvētas Volkswagen Motorsport bāzē Hanoverē, Vācijā. Sūlbergs 2014. gadā kļuva par pirmo Pasaules RX čempionu, un palika nepārspēts arī 2015. gada sezonā. Kristofešons 2015. gada sezonu noslēdza trešajā vietā, bet pagājušajā sezonā kļuva par vicečempionu.

“Šis vienmēr ir bijis mans sapnis,” stāsta Sūlbergs. “Mēs jau ļoti sen esam strādājuši, lai to panāktu, un beidzot tas ir izdevies. Ar vārdiem nevar aprakstīt to, cik tagad esmu priecīgs. Kaut gan, ir viens vārds, kas aprakstītu šo auto, manu komandu, Jūhanu un Volkswagen Sweden – neticami!”

Pirmais Pasaules RX posms jau nākamajā nedēļas nogalē notiks Barselonā, kur arī pirmoreiz publiski varēs ieraudzīt komandas jaunās automašīnas, pēc vairāku privāto testu aizvadīšanas. “Esam veikuši vairākus testus ar Volkswagen Polo GTI Supercar, un katru reizi no tā izkāpjot manu seju rotā smaids,” turpina Sūlbergs. “Pēc tam es vēlos kāpt atpakaļ automašīnā un turpināt braukt. Automašīna ir ārkārtīgi ātra un to radījuši fantastiskie Volkswagen Motorsport cilvēki Hanoverē.” Kristofešons gaida iespēju šogad strādāt kopā ar divkārtējo pasaules čempionu. “Sākt sezonu kopā ar Peteru, PSRX un Volkswagen Sweden ir ideāli,” saka Kristofešons.

“Tagad mums to ir jāizmanto, lai perfekti iesāktu sezonu, perfekti to turpinātu un perfekti arī pabeigtu. Mēs šogad vēlamies kļūt par čempioniem komandu ieskaitē un, protams, gribam izcīnīt arī individuālo čempionu titulu. Peters divreiz to jau ir izdarījis, tāpēc varbūt viņam ir pienācis laiks palīdzēt to izcīnīt arī man!”

Volkswagen Motorsport vadītājs, Svens Smēts (Sven Smeets): “Kopā ar PSRX un Volkswagen Sweden esam ļoti smagi strādājuši, lai Polo GTI Supercar pabeigtu relatīvi īsā laika posmā. Tagad, kad automašīna ir uzbūvēta un veikti testi, mēs visi ar nepacietību gaidām pirmās sacensības Barselonā. Mēs visi vēlamies redzēt, ko Peters un Jūhans ar Polo varēs parādīt cīņā ar citiem ļoti spēcīgiem braucējiem šajā aizraujošajā čempionātā.”