Neste World RX of Latvia
Neste World RX of Latvia
World RX FIA

FIA PASAULES RALLIJKROSA ČEMPIONĀTA TIEŠRAIDES BŪS SKATĀMAS LTV7 UN LMT STRAUMĒ

RĪGA, LATVIJA
09/04/2018

Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāta 2018. gada sezonas tiešraides būs skatāmas Latvijas Televīzijas kanālā LTV7, kamēr viedierīcēs rallijkrosu varēs redzēt LMT Straume lietotnē un interneta vietnē. Jaunās sezonas pirmā tiešraides translācija no sacensībām Spānijā svētdien, 15. aprīlī plkst. 15:00, un to komentēs Aldis Putniņš.

LTV7 no 15. aprīļa līdz pat novembra beigām piedāvās translācijas no rallijkrosa pasaules čempionāta posmiem. “Pēdējos gados, pateicoties Latvijas sportistu panākumiem un lieliski noorganizētām pasaules čempionāta posma sacensībām Rīgā, rallijkross ir izpelnījies lielu ievērību Latvijas sabiedrībā,” norāda Latvijas Televīzijas Sporta redakcijas vadītājs Andris Ušackis. Gatavojoties šī gada translācijām, Ušackis uzsver veiksmīgo sadarbības partneru iesaisti: “Mums ir prieks, ka kopējā sadarbībā ar RA Events un LMT varēsim sniegt visplašāko iespējamo sacensību atspoguļojumu.”

“LMT Straumē būs izveidota speciāla rallijkrosa čempionāta sadaļa, kurā būs pieejama informācija par visām šī gada sezonas sacensībām. Tajā būs iekļauts arī translāciju kalendārs, lai vieglāk varētu sekot līdzi Latvijas sportistu gaitām. Pie katras tiešraides varēs redzēt arī aktuālās rallijkrosa ziņas sociālajos tīklos, kurām būs izmantots tēmturis #WorldRX,”Latvijas Mobilais Telefons (LMT) digitālo kanālu vadītāja Līga Tauriņa.

“Starpsezonu pārtraukums šogad rallijkrosa pasaulē ievedis ne vien jaunas komandas, vai pārcēlis vadošos braucējus uz citām komandām, bet arī viesis izmaiņas televīzijas translāciju tiesībās. Lai gan skatītājiem šoreiz būs nedaudz jāpielāgojas ceru, ka šogad rastais unikālais risinājums būs īpaši parocīgs, lai rallijkross ienāktu teju katrā mājā un ikviens interesents varētu sekot līdzi mūsu braucēju Jāņa Baumaņa, Reiņa Nitiša un Arta Baumaņa gaitām uz pasaules un Eiropas skatuves!” nobeidz RA Events direktors Raimonds Strokšs.

FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posmu Neste World RX of Latvia 2018. gadā iespējams sarīkot pateicoties atbalstam, ko sniedz posma titulsponsors Neste, kā arī LR Izglītības un zinātnes ministrija, Live Riga un partneris Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD).

2018. gada Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāta tiešraižu plānotais grafiks:
1. SPĀNIJA – BARSELONA – 15. APRĪLIS – 15:00
2. PORTUGĀLE – MONTALEGRE – 29. APRĪLIS – 16:00
3. BEĻĢIJA – METĒ – 13. MAIJS
4. LIELBRITĀNIJA – SILVERSTONA – 27. MAIJS
5. NORVĒĢIJA – HELLA – 10. JŪNIJS
6. ZVIEDRIJA – HOLJESA – 1. JŪLIJS
7. KANĀDA – TRUĀRIVJĒRA – 5. AUGUSTS
8. FRANCIJA – LOJAKA – 2. SEPTEMBRIS
9. LATVIJA – RĪGA – 16. SEPTEMBRIS
10. ASV – COTA – 30. SEPTEMBRIS
11. VĀCIJA – ESTERINGA – 14. OKTOBRIS
12. DIENVIDĀFRIKAS REPUBLIKA – KEIPTAUNA – 25. NOVEMBRIS