Neste World RX of Latvia
World RX FIA

ARTIS BAUMANIS BARSELONĀ NEPĀRSPĒTS SUPER1600 KLASĒ

FIA Eiropas čempionātā priekšpiedziņas Super1600 automašīnām, Volland Racing pilots Baumanis ar Skoda Fabia izcīnīja maksimālo punktu skaitu, esot vadībā pēc kvalifikācijas, kā arī uzvarot pusfinālā un finālā.

Šogad veicot pilnu Euro RX sezonu, viens no Francijas rallijkrosa čempionāta līderiem Džimijs Terpero ar Citroen C2 izcīnīja otro vietu. Ungārs Gergelijs Martons sezonu iesāka ar trešo vietu, bet lietuvietis Rokas Baciuska, savās trešajās sacensībās Super1600 klasē, finālu noslēdza ceturtajā vietā.

Pieredzējušais Super1600 braucējs Ondrejs Smetana ar Ford Fiesta finālā izcīnīja piekto vietu, veiksmīgi izmantojot Maksimiljēna Eveno (Citroen C2) izstāšanās pusfināla pēdējā aplī.

Ar Peugeot 208 braucošais norvēģis Espens Isaksaestrs sarežģītos laikapstākļos uzstādīja ātrāko laiku otrajā kvalifikācijā un sacensības noslēdza sestajā vietā. Savā rallijkrosa debijā, Krievijas pārstāvis Aidars Nurjevs uzvarēja pirmajā kvalifikācijā, taču nefinišēšana trešajā kvalifikācijā un izstāšanās no pusfināla liedza viņam iespēju cīnīties par labāku rezultātu.

Čehiju pārstāvošais Jozefs Šusta uzvarēja ceturtajā kvalifikācijā un iekļuva pusfinālā kā pirmais rezervists kad Janno Ligurs nespēja iziet uz starta.