Neste World RX of Latvia
Neste World RX of Latvia
World RX FIA

Ceļo uz Latviju

Latvija atrodas Ziemeļeiropā, Baltijas jūras krastā un robežojas ar Lietuvu, Igauniju, Baltkrieviju un Krieviju.
Ar salīdzinoši nelielo iedzīvotāju skaitu – aptuveni 2 miljoni – Latvija ir viena no mazākajām Eiropas Savienības valstīm, taču noteikti viena no viesmīlīgākajām – lielākā daļa valsts iedzīvotāju brīvi pārvalda trīs valodas: latviešu, krievu un angļu vai vācu.

Valūta: EUR Laika zona: GMT +2 Starptautiskais tālruņa kods: +371

Lido!

Starptautiskā lidosta Rīga (RIX) atrodas vien 20 kilometru jeb aptuveni pusstundas attālumā no Biķernieku trases. Ar vairāk nekā 80 tiešo reisu galamērķiem vairāk nekā 30 valstīs, lidosta Rīga ir ērtākais un ātrākais ceļš uz Latviju.

Kuģo!

Rīgas pasažieru osta atrodas teju pilsētas centrā, tikai 10 kilometru attālumā no Biķernieku trases. Ik pārdienas starp Rīgu un Stokholmu kursē pasažieru prāmis.

Ventspils osta (~200 km no Biķernieku trases) piedāvā regulāru prāmju satiksmi ar Nīneshamni (Zviedrijā). Arī Liepājā (220 km no Biķrnieku trases) piestāj prāmis no Nīneshamnes, turklāt uz Liepāju kursē arī prāmis no Travemundes (Vācijā).

Viesnīcas Rīgā

Meklējot naktsmājas Rīgā, iesakām sazināties ar mūsu partneriem CWT Meetings&Events, kuri atradīs labāko viesnīcu jūsu prasībām.

incoming@carlsonwagonlit.lv
+371 67812624
Lieto atsauci “Latvia RX”, lai saņemtu labākos piedāvājumus.

Auto noma

Izmanto pasaules klases servisu arī Latvijā. www.hertz.lv lieto atlaižu kodu RAevents un saņem patīkamāku cenu.